image
truck

Jako registrovaný autor, který vystavuje a nabízí svá díla v ORIGINAL GALLERY, máte od nás výhodu v podobě 5 % slevy na zakoupené zboží.

Přihlášení

Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se!

Médium - akrylové barvy, Styl - abstrakce, Objekt - abstraktní, Barvy - modrá, Rok realizace - 2021 , Typ malby - Malba na plátně

Universe

akrylové barvy
50 cm x 40 cm
zobrazení 1014

Vložení fotky do vlastního interiéru

finální obrázek
perspective-img
Při umístění díla je nutné brát v potaz rozměr interiéru a rozměr díla.

O autorovi

Milí hosté, přátelé, návštěvníci!

Ještě před tím, než si prohlédnete mou tvorbu, ráda bych Vás v krátkosti seznámila s mým Světem Tvořivosti.
Podstatu nebo pointu obrazu je těžké zachytit. Jedno dílo vzejde rychle a jednoduše, další dílo trvá hodiny, dny, jen aby se vše smylo a mohlo se začít nanovo.
Proč? Tak, aby jednoho dne přišla odpověď ze srdcí publika, ze srdcí těch, kteří jsou připraveni slyšet jazyk malířství a skrz obrazy vnímat umělce.
Vcelku vzato, všechno takovéto vnímání - ne na úrovni faktu odůvodnění a slov, ale na úrovni hluboké spirituální souhry srdcí - je vlastně pocit štěstí tvořivosti spojující spisovatele a čtenáře, umělce a diváka, nás všechny.
A když se tato souhra objeví na první pohled, při prvním setkání - je to vzrušující zázrak, je to radost, jakou cítíme, když najdeme spřízněnou duši v někom cizím. A v tu chvíli nezáleží o čem mluvíme, o čem diskutujeme - samotné setkání je překvapením. Věřím, že takovýto zázrak je esencí abstrakcionismu, který mám tak ráda.

Doufám, že v mé galerii, najdete to, co je Vám osobně blízké.

Hodnocení

Nejste přihlášený, hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit se

Ostatní autorova díla

Created with Sketch.