image
truck

Jako registrovaný autor, který vystavuje a nabízí svá díla v ORIGINAL GALLERY, máte od nás výhodu v podobě 5 % slevy na zakoupené zboží.

Přihlášení

Nemáte ještě vytvořený účet? Zaregistrujte se!

Médium - linoryt, Styl - impresionistický, Objekt - zvířata, Barvy - žlutá, Rok realizace - 2017 , Typ malby - Malba na desce

Na kraji pole

linoryt
59 cm x 42 cm
zobrazení 1107

Vložení fotky do vlastního interiéru

finální obrázek
perspective-img
Při umístění díla je nutné brát v potaz rozměr interiéru a rozměr díla.

Popis díla

Vícebarevný linoryt se psem v přírodě. Ťapka zrovna seskočila z balíku, zastavila se a pak mě povalila. Tvoříme je s Ťapkou, mým psem, společně. Já rýpu do lina a Ťapka leží pod stolem a kňučí, že už chce ven, tak jdeme ven a kontrolujeme okolí. Jak tak jdu a kochám se, tu vidím, Ťapka čmuchá něco v křoví. Je to tak hezké, že z toho udělám nový obraz... Mé přání je, aby obrazy visely na zdi a neležely u mě v deskách a to si přeje i Ťapka. Velikost odpovídá formátu A2, přičemž samotný tisk je přibližně A3. Obraz vznikl postupným vrstvením barev a odrýváním matrice.

O autorovi

Zdravím,
jsem studentka ilustrace a zabývám se tvorbou vícebarevných linorytů přibližně od roku 2016. Tvoříme je společně s mou fenkou Ťapkou, která je mimojiné hlavní aktér většiny obrazů.
Kromě linorytů chodím často po venku se skicákem a kreslím si jen tak pro sebe. Kreslím Ťapku nebo jiná zvířata a občas přírodu.
Kromě kreslení hraji na piano, běhám. Jsem vegetariánka a moc ráda si hraju se svými zvířaty - výsledek našich her je, že Ťapka umí kromě sedni, lehni a dej pac také slalom, válet sudy, otáčet se ve vzduchu, mít přední packy na mých botách a "chodit" na nich a spoustu dalšího. Výsledkem našich zvířecích her také je, že naše koza Rossmery umí dát pac, dělat otočky, couvat či stoupnout si na zadní a máme ještě dost dalších šikovných zvířat.

Hodnocení

Nejste přihlášený, hodnotit mohou jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit se
Created with Sketch.